Klára Goldstein

Klára Goldstein

Potkat se s Klárou vždycky potěší. Další večer z cyklu Asociace spisovatelů Spisovatelé do knihoven. Tentokrát s Klárou Goldstein v úterý 25. června. Závěrečný večer cyklu, všemi jeho večery provedla ředitelka valašskomeziříčské knihovny Zdeňka Smahlová.

Klára Goldstein Read More »

Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně

Páteční večer v literární společnosti. Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně. S Radimem Kopáčem a Alešem Kauerem. A také Pavel Daniel Petr a Radek Fridrich. Dobré to bylo.

Radek Fridrich, Radim Kopáč, Svatava Antošová, Aleš Kauer, Pavel Petr
Radek Fridrich a Pavel Petr

 

Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně Read More »

Synonymum krajina ve vysílání zpravodajství regionální televize A11

Děkujeme za pozornost, kterou nám televize věnovala. Výstavu ve vsetínském kině Vatra můžete navštívit do 16. 6. Kniha není v běžné distribuci, ale ještě stále si ji můžete zakoupit. Stačí nás kontaktovat.

Synonymum krajina ve vysílání zpravodajství regionální televize A11 Read More »

Synonymum krajina – fotografie z uvedení a vernisáže

8. května jsme s Liborem Sošťákem uvedli v rámci vernisáže jeho kreseb naši stejnojmennou bibliofilii Synonymum krajina vydanou mým jednomužným Klenovem. Fotky z vernisáže tentokrát z mého aparátu. Facebook vám nabídne i ty z objektivu Radovana Kocúrka. Výstavu ve vsetínském kině Vatra můžete navštívit do 16. 6. Kniha není v běžné distribuci, ale ještě stále si ji můžete zakoupit. Stačí nás kontaktovat.

Synonymum krajina – fotografie z uvedení a vernisáže Read More »