Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně

Páteční večer v literární společnosti. Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně. S Radimem Kopáčem a Alešem Kauerem. A také Pavel Daniel Petr a Radek Fridrich. Dobré to bylo.

Radek Fridrich, Radim Kopáč, Svatava Antošová, Aleš Kauer, Pavel Petr
Radek Fridrich a Pavel Petr

 

Básníci v prostoru Zlín 2024: Svatava Antošová – Sázení ohně Read More »

Synonymum krajina ve vysílání zpravodajství regionální televize A11

Děkujeme za pozornost, kterou nám televize věnovala. Výstavu ve vsetínském kině Vatra můžete navštívit do 16. 6. Kniha není v běžné distribuci, ale ještě stále si ji můžete zakoupit. Stačí nás kontaktovat.

Synonymum krajina ve vysílání zpravodajství regionální televize A11 Read More »

Synonymum krajina – fotografie z uvedení a vernisáže

8. května jsme s Liborem Sošťákem uvedli v rámci vernisáže jeho kreseb naši stejnojmennou bibliofilii Synonymum krajina vydanou mým jednomužným Klenovem. Fotky z vernisáže tentokrát z mého aparátu. Facebook vám nabídne i ty z objektivu Radovana Kocúrka. Výstavu ve vsetínském kině Vatra můžete navštívit do 16. 6. Kniha není v běžné distribuci, ale ještě stále si ji můžete zakoupit. Stačí nás kontaktovat.

Synonymum krajina – fotografie z uvedení a vernisáže Read More »

Jak vznikala naše bibliofilie Synonymum krajiny

Společně s Liborem Sošťákem jsme si udělali radost. Snad je na nás vidět. Bibliofilii Synonymum krajina, kterou vydalo mé jednomužné nakladatelství Klenov, uvedeme ve středu 8. května v 18:00 v rámci stejnojmenné výstavy Libora Sošťáka ve vsetínském kině Vatra. Prohlédněte si, jak vznikala.

Jak vznikala naše bibliofilie Synonymum krajiny Read More »

Synonymum krajina

Libor Sošťák v mém jednomužném nakladatelství Klenov vydal v roce 2019 svůj Pařížský skicák. Teď jsme spojili síly 🙂 Srdečně zveme! Výstava představí současnou grafickou tvorbu Libora Sošťáka, a také soubor kreseb, které vznikly v období covidového lockdownu. Součástí výstavy bude uvedení naší bibliofilie. Výstava bude otevřena dle otevírací doby kina Vatra až do 16. června 2024. Vstup volný.

Synonymum krajina
Synonymum krajina

Synonymum krajina Read More »